piątek, 17 maja 2013

Ostatni tydzień konkursu Nestlé dla osób zainteresowanych zdrowym odzywianiem


O programie "Natalia Honorata Witalna" pisałem jakiś czas temu na łamach mojego bloga :) Teraz przypominam wszystkim zainteresowanym, że na zgłoszenia zostały już tylko dwa dni. Poniżej więcej informacji.
***
Postaw na rozwój – do 19. maja wyślij plan żywieniowy i wygraj praktykę w Nestlé!
Ponad 75% polskich studentów określa praktyki związane z kierunkiem studiów jako najlepszą formę zdobywania doświadczenia zawodowego. Na to zapotrzebowanie odpowiada firma Nestlé, zapraszając studentów i absolwentów zainteresowanych zdrowym żywieniem i stylem życia do II już edycji projektu żywieniowego. Najlepsi mogą wygrać praktykę w Centrum ds. Żywienia Nestlé Polska S.A. oraz studia podyplomowe! Termin przesyłania zgłoszeń mija 19. maja!

Więcej informacji na temat projektu znajduje się na facebook.com/NestlePolskaNHW, www.nestle.pl, YouTube, a także na plakatach dostępnych na uczelniach w całej Polsce.
II edycja konkursu żywieniowego Nestlé, realizowanego w ramach strategii Nutrition, Health & Wellness, jest skierowana do studentów i absolwentów, którzy w przyszłości będą specjalistami
z obszarów zdrowia i prawidłowego odżywiania oraz do pasjonatów tych zagadnień.

Platformą komunikacyjną projektu jest portal społecznościowy Facebook, za pośrednictwem którego znana już studentom z I edycji Natalia Honorata Witalna opowiada o nawykach żywieniowych i stylu życia swojej 4-osobowej rodziny. Prowadzenie komunikacji konkursowej na fanpage’u pozwala
w każdym momencie prześledzić losy bohaterów tegorocznej edycji i wziąć udział w konkursie na każdym etapie jego trwania. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i do 19. maja 2013 przesłać swoją pracę na adres konkursnhw@pl.nestle.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz