sobota, 6 lipca 2013

Warto sie wybrać na...

W nadchodzącym tygodniu polecam Wam następujące wydarzenia.

Numer 1
Już dzisiaj o godzinie 20 w Parku Skaryszewskim w Warszawie wystąpi jeden z najbardziej znanych wirtuozów gitary Joe Satriani. Jeśli uwielbiacie dobre gitarowe brzmienia nie może Was tam zabraknąć. Więcej informacji i ceny biletów znajdziecie tutaj.


Numer 2
W niedzielę na lotnisku w Gdyni wystąpi Rhianna. To już druga wizyta artystki w naszym kraju. Na pewno warto wybrać się na ten koncert jeśli lubicie dobrą popową rozrywkę i widowisko, które na pewno zapada w pamięć. Więcej informacji i ceny biletów znajdziecie tutaj.


Numer 3
Jeśli spędzacie wakacje w Gdańsku koniecznie musicie wybrać się na XVII Międzynarodowy Festiwal Tetrów Plenerowych i Ulicznych FETA. Festiwal zaczyna się 11 lipca i trwa do 14. Jeśli jesteście głodni artystycznych wrażeń na pewno się nie zawiedziecie. Program można znaleźć na stronie festiwalu.

  

Numer 4
A na koniec coś dla miłośników muzyki. W niedzielę 7 lipca w Parku im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach odbędzie się koncert na bazie twórczości Witolda Lutosławskiego. Może być ciekawie, więc jeśli jesteście w pobliżu koniecznie się wybierzcie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz