sobota, 24 sierpnia 2013

Warto się wybrać na...

1. X FESTIWAL KULTURY ŻYDOWSKIEJ WARSZAWA SINGERA
Już 24 sierpnia rozpocznie się wielki święto teatru, filmu czy muzyki żydowskiej. Jeśli jesteście zainteresowani takimi klimatami nie może Was tam zabraknąć. W programie znajdują się naprawdę interesujące i warte zobaczenia spektakle, koncerty czy też pokazy filmowe. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na oficjalną stronę festiwalu.2. Popołudnie ze Starussem
Jeśli akurat spędzacie wakacje w Krakowie lub jego okolicach koniecznie wybierzcie się do Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce. Czeka tam seria koncertów muzyki klasycznej a konkretnie Straussa. Warto się wybrać jeśli cenicie sobie dobrą i przyjemną dla ucha melodię.


3. Wystawa "Rodzina Brueghlów" we Wrocławiu
Wszyscy, którzy kochają sztukę obowiązkowo powinni wybrać się do Muzeum Miejskiego we Wrocławiu gdzie można oglądać największe arcydzieła rodziny Brueghlów. Wydarzenie naprawdę wielkie. Jeśli uwielbiacie malarstwo nie może was tam zabraknąć.


4. Festiwal "Solidarity of Arts"
W Gdańsku trwa festiwal, który przyciąga wiele znanych na całym świecie artystów. Jeśli lubicie dobrą muzykę nie może Was tam zabraknąć. Więcej dowiedziecie si tutaj.

 5. XIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu
Trzynasta edycja  Festiwalu to dalsze poszukiwania różnorodności języka teatru pantomimy. Tegorocznym programem organizatorzy staraja się ukazać piękno naszej sztuki, która słusznie wymyka się jednoznacznym definicjom. Jeśli jesteście w Warszawie koniecznie się wybierzcie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz