czwartek, 5 grudnia 2013

Domowe spotkanie z blogerkami

W październiku zaprosiłem do swojej kuchni kilka koleżanek blogerek. Stwierdziłem, że fajnie będzie się tak razem spotkać pogotować i poplotkować. Wierzcie mi takie spotkania są naprawdę bardzo ciekawe. A wzięły w nim udział autorki blogów Odczaruj Gary, Smaczna Pyza, Najsmaczniejsze, Kulinarna Pasja Hani-Kasi oraz Kuchnia Marlenity. Mój dom już dawno nie widział tylu kobiet. :)

Spotkanie przebiegało w bardzo twórczej atmosferze. Umówiliśmy się, że każdy z nas zastanowi się i weźmie ze sobą składniki na dania jakimi będzie chciał poczestować resztę biesiadników, Zabawy było co nie miara. Okazało się, że moja kuchnia jest wręcz idealnych rozmiarów aby pomieścić nas wszystkich. Nikt nikomu nie wchodził w drogę i można było spokojnie pracować.

Każdy przygotował coś zupełnie innego. I tak naprzykłąd Asia zabrała nas w świat smaków orientalnych. Powiem Wam, że było naprawdę wybornie.


Marlena stwierdziła, że nie może być imprezy bez czegoś słodkiego. Zaserwowała więc nam iście smakowite ciasto.


Iza, no cóż, lubi czasem poświntuszyć, więc zaproponowała jadalne świnki. Wypełnione były po brzegi warzywami, jakie zasponsorowała nam firma Bonduelle. 


Hania natomiast zabrała nas w podróż do Tajlandii. Oj było smacznie. Do dzisiaj czuję w ustach ten bajeczny smak zupy. 


Agnieszka dodała naszemu spotkaniu trochę pikanterii. A wszystko dzięki jej wspaniałem chili con carne. O odpowiednie przyprawienie tego dania zadbała firma Kamis, której jestem niezwykle wdzięczny za pomoc.


No i na końcu ja i moje kotleciki. Podobno były dobre, przynajmniej tak twierdziły kolezanki. :)


Warto też wspomnieć, że ciasto Marlenki nie byłoby tak smaczne gdyby nie mąka jaką otrzymaliśmy od naszego kolejnego sponsora firmy Lubella. A po tym całym obżarstwie mogliśmy spokojnie odpocząć przy herbatce dostarczonej przez Teekanne.

Było naprawdę miło i myślę, że nie raz jeszcze powtórze takie spotkanie. Warto od czasu do czasu spiknąć się z ludźmi, którzy podzielają Twoja pasję i w dodatku są tak sympatyczni jak moi goście.

Dziewczyny rządzicie i dziękuję Wam za przyjęcie mojego zaproszenia. :)

1 komentarz:

  1. a ja dziękuję za zaproszenie - to było bardzo miłe i wesołe spotkanie :)

    OdpowiedzUsuń