czwartek, 13 czerwca 2013

Wind of change

Wczoraj wieczorem coś mnie tknęło i na youtube odnalazłem i przesłuchałem sobie jedną z moich ulubionych piosenek zespołu Scorpions "Wind of change".


Kiedy ten utwór pojawia się w moim życiu zawsze niesie ze sobą jakieś zmiany. Tym razem, po przemyśleniu sobie wielu spraw, doszedłem do wniosku, że zmiany dotyczyć będą bloga. Gotowanie to w dalszym ciągu moja wielka pasja i ten temat dalej będzie dominował na blogu. Jednak jest tyle tematów i rzeczy, które mnie interesują, o których chciałbym powiedzieć, podzielić się z innymi. Uznałem, że to jest właściwe miejsce. Nie będzie jednak wielki rewolucji w stylu Magdy Gessler. Mam nadzieję, że proces zmian nie będzie, aż tak burzliwy, jednak zauważalny.
Na pewno pojawią się tutaj książki, które mnie poruszają i ciekawią, muzyka na którą moim zdaniem warto zwrócić uwagę. Przede wszystkim, jednak chciałbym pokazać ciekawych ludzi. Nie będą to osoby z pierwszych stron gazet, ale takie z mojej codzienności, którzy swoim charakterem i pasjami inspirują mnie do działania. To będzie dla mnie wyzwanie zmierzyć się z nimi w rozmowie, a dla Was mam nadzieję okazja do spojrzenia na ludzi wokół siebie i spostrzeżenie tych, którzy powodują, że na naszych ustach gości uśmiech.
Pierwsza odsłona zmian już niedługo :)