sobota, 19 października 2013

Perfekcyjna książka nie tylko dla Pań

Perfekcyjną Panią Domu na pewno nie będę. Jednak mogę się starać aby mój dom był poukładany i czysty. Od jakiegoś czasu pomaga mi w tym książka Anthea Turner "Perfekcyjna Pani Domu" wydana przez Wydawnictwo FILO.

Muszę przyznać, że warto ją mieć w swojej domowej biblioteczce. Znajdziecie tam bowiem masę naprawdę przydatnych porad. Tak, tak wiem, że teraz wszystko jest w necie. Jednak trzeba włączyć komputer, poszukać w google i wybrać tą poradę, która będzie najbardziej efektywna. Posiadanie takiej książki w domu na pewno skraca ten proces. Zawsze macie ją pod ręką i możecie zerknąć co tam w danym temacie doradza "Perfekcyjna Pani Domu".

Osobiście polecam Wam dział o wywabianiu plam. Pomysły jakie tam znalazłem są naprawdę ciekawe i się sprawdzają. Nie omieszkałem ich wypróbować. Często zdarza mi się coś pobrudzić i to dość poważnie, więc większość sposobów na różne rodzaje plam mam już przetestowane.

Książka uczy też pewnej konsekwencji i systematyczności w prowadzeniu domu. Mi się idealnie przydały te porady. No bo cóż, ten mężczyzna nie tylko gotuje ale również prowadzi dom. Nie boję się tego pisać, panowie sprzątanie i domowe obowiązki to nie tylko domena kobiet. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile czasu i energii zajmuje dobre prowadzenie ogniska domowego. Dlatego nie ociągajcie się i też sięgnijcie po tą pozycję na półce w księgarni.