sobota, 28 czerwca 2014

Styl Życia - Koszulki ze śmiesznym nadrukiem

Coś, co mnie osobiście bardzo kręci to T-shirty z ciekawymi nadrukami. Zawsze, jak mam sobie jakiś nowy zakupić, to szukam czegoś śmiesznego, co też podkreśli jakieś moje cechy, pokaże moje zainteresowania lub po prostu to, co lubię.

Obecnie widzę coraz większą kreatywność w podejściu do tematu koszulek na co dzień. Nie powinien to już być tylko jednokolorowy kawał materiału. T-shirt powinien być zabawny i pokazywać nas w takim trochę luźniejszym klimacie. Oczywiście nie mówię o formalnych spotkaniach. Raczej mam na myśli weekendy, wyjście po pracy ze znajomymi. Czasem nawet i do pracy, zwłaszcza jeśli nie macie jakiegoś narzuconego dress-code. Warto się pobawić konwencją, a może nawet wymyślić swój własny wzór i wyprodukować sobie taką koszulkę, którą tylko my będziemy mieć.


Ja w celu zakupu fajnych t-shirtów korzystam z 3 sklepów. Pierwszy to Pan Tu Nie Stał. Bardzo lubię ta markę, bo ich ubrania są z humorem. Posiadam już kilka ich toreb, jak również koszulek. Moja ulubiona to taka z napisem "Półtłusty". Zakupiłem ją specjalnie, żeby podkreślić, że aż taki gruby to jeszcze nie jestem. Świadczy o tym chociażby fakt, że w koszulki z tego sklepu jeszcze się mieszczę. ;)


Drugi sklep warty uwagi to Pewex.pl. Skojarzenie z PRL, jak najbardziej wskazane. Produkty oferowane przez sklep odwołują się do tego okresu, ale nie tylko. Można tutaj znaleźć ubrania, które na pewno podkreślą Waszą osobowość. Sprawdźcie koniecznie!
Ostatni to zapewne wszystkim znany Mustache. To sklep w którym znajdziemy ubrania od początkujących, ale nie tylko, projektantów. Jeśli chcemy się wyróżnić, to na pewno jest to miejsce idealne na zakupy.Ostatni to zapewne wszystkim znany Mustache. To sklep w którym znajdziemy ubrania od początkujących, ale nie tylko, projektantów. Jeśli chcemy się wyróżnić, to na pewno jest to miejsce idealne na zakupy.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz