sobota, 12 lipca 2014

Styl Życia - Kreatywne muszki do koszuli

W dzisiejszej odsłonie serii 'Styl Życia", chciałem się z Wami podzielić moją niedawno odkryta miłością do muszek. Sam znalazłem ją w sobie, bo przeczytałem w jednym poradniku mody męskie, że grubsze osoby powinny unikać krawatów i zainwestować w muszki. Długo walczyłem sam ze sobą, bo ten dodatek do męskiego ubioru kojarzył mi się ze starszymi panami. Wszystko się zmieniło, gdy odkryłem, że jest wiele fajnych i kreatywnych wzorów.


Dzięki doborowi odpowiedniej faktury, możemy fajnie podkreślić nasz indywidualny styl. Moja ulubiona to muszka z reprodukcją fresku z Kaplicy Sykstyńskiej. Zakochałem się w niej od pierwszego spojrzenia. Na pewno, nie każdy może sobie pozwolić na noszenie, aż tak ekstrawaganckich wzorów. Wiadomo, nie w każdej pracy wypada. Ja mogę i z tej wolności często korzystam. Lubię ten moment, gdy ludzie uśmiechają się widząc u mnie kolejny ciekawy wzór na muszce.

Jednak musicie trzymać się jednej reguły. Muszka, którą wybierzecie powinna być składową całego ubioru. Delikatnie się od niego odcinać, jednak nie krzyczeć spod naszej brody, patrzcie jaki freak. Tak, jak przy każdym lekko szalonym dodatku, trzeba zachować odpowiednie proporcje i dobry smak.


Muszki z kreatywnymi wzorami to na pewno jeden z obowiązujących obecnie trendów. Ja sam zaraziłem nim już moją szefową. Ostatnio radziła się mnie, gdzie najlepiej kupić muszkę dla swojego najmłodszego syna. Także warto polecać innym ten styl, ja Wam go mocno rekomenduje.

Gdzie kupować muszki? Już śpieszę z odpowiedzią. Można je znaleźć w sklepach sieciowych, takich jak na przykład KappAhl, Zaraz czy H&M. Jednak najlepiej zakupić je po prostu przez internet. Moim numer jedne jest sklep Marthu. Znajdziecie tam wspaniałe wzory. Zajrzyjcie, może coś Was przekona.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz