wtorek, 2 grudnia 2014

"Lawendowy dom" - Beata Lipov

Dzisiejszą książkę polecam Wam z wielką radością. Autorkę znam już od kilku lat. Zawsze pełna optymizmu i profesjonalna. Widać, to również w jej najnowszej książce, w której zaprasza czytelników do odwiedzenia jej świata.


Nie jest to książka stricte kulinarna, chociaż przepisów na smaczne potrawy jest w niej sporo. Tym razem Beata zabiera nas w podróż po porach roku. Na każdą z nich przygotowała serię wspaniałych pomysłów. Znajdziecie tutaj porady dotyczą dekorowania domów, jak również porady dotyczące tego w co w danym okresie się zaopatrzyć.

Wszystko okraszone jest pięknymi zdjęciami, autorstwa męża autorki Lubomira. Czyta się to bardzo przyjemnie, a wchodząc w ten świat nie ma się ochoty wrócić do rzeczywistości. Beacie udało się przenieść na karty książki, całe swoje ciepło i optymizm.

                 

Polecam Wam tą książką z całego serca. Idealna na prezent, bo daje coś więcej niż tylko przepisy. Daje radość i wiele, wiele ciepłych emocji. A w święta, przecież o to właśnie chodzi. Jeśli chcecie sprawić komuś radość, to na pewno ta książką będzie idealna pod choinkę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz