czwartek, 5 czerwca 2014

Magda Gessler i jej Kuchenne Rewolucje


To już druga pozycja autorstwa Magdy Gessler, jaka trafia w moje ręce dzięki uprzejmości Wydawnictwa ZNAK. Tym razem, jest to zbiór przepisów z programu „Kuchenne Rewolucje”. Na samym początku chciałem napisać, że można nie lubić Magdy Gessler, jednak jedno trzeba jej oddać, zmienia obraz Polskiej gastronomii. W programie, który jak wiemy, jest reżyserowany, może wydawać się ostra, a niektóre jej teksty zbyt dosande. Jednak zmiany, jakie wprowadza nie jednokrotnie ratują restauracje, w których dochodzi do rewolucji.

Sama książka to zbiór najciekawszych przepisów z ostatnich kilku edycji programu. Bardzo jasno podzielona na przystawki, zupy, sałatki, dania wegetariańskie, ryby, mięsa oraz desery. Zamieszczone przepisy nie są trudne w wykonaniu i wbrew pozorom, nie są drogie w przygotowaniu. Sam przetestowałem kilka z nich. Kierowała mną ciekawość, jak smakuje to, co nie raz miałem ochotę wyciągnąć wprost z ekranu oglądając program w TV.

            

Zdjęcia potraw, jak dla mnie są bez zarzutu. Zachęcają do przygotowania dania i smakowicie na nas spoglądają kusząc smakiem. Wstęp napisany przez Magdę Gessler jest pełen ciepła i wyjaśnień, jak trudno czasem pracuje się na planie programu.

Jeśli oglądacie „Kuchenne Rewolucje” w telewizji, to ta książką koniecznie powinna znaleźć się na Waszych półkach. To takie dopełnienie tego, co widać na ekranie.


Polecam J

Na koniec mam dla Was niespodziankę od Wydawnictwa ZNAK. Każdy z moich czytelników może otrzymać 35% rabatu na wszystko, przy dowolnym zamówieniu.

Wystarczy, że przy swoich zakupach wpiszecie kod rabatowy zamieszczony poniżej :)
Najlepiej od razu wejdźcie przez zamieszczony poniżej link. Miłych zakupów :)

Kod rabatowy: MezczyznaGotuje35%
Podstrona dla moich czytelników: http://www.znak.com.pl/specjalna,oferta,promo_MezczynaGotuje?utm_source=blog&utm_medium=MezczyznaGotuje&utm_campaign=0614_rabat35