sobota, 16 sierpnia 2014

Styl Życia - Męskie sportowe buty

Sportowe buty, to coś, co od jakiegoś czasu stało się moją obsesją. Zaczynam mieć ich coraz więcej i generalnie dochodzę do wniosku, że pasują do wszystkiego. Nie bez powodu, marka BYTOM, miała swego czasu promocje, w której do zakupionego garnituru klient otrzymywał nowe buty New Balance.

A dlaczego warto je mieć w swojej garderobie? Przede wszystkim są wygodne. Przechodzenie w nich całego dnia nie stanowi problemu, a noga nie woła o masaż albo krem uśmierzający ból.

Mają też bardzo fajną stylistykę, która pozwala określić swój charakter. Na przykład osoby o bardziej dominujących charakterach mogą sobie pozwolić na ostre barwy i bardziej odjechane wzory. Ci, którzy raczej są spokojni, mogą zawsze wybrać coś w bardziej stonowanych barwach.No i na koniec najważniejsze, takie buty pasuja do wszystkie. Fajnie się sprawdzą do krótkich spodenek w lato lub długich na jesieni. Odpowiedni garnitur też fajnie będzie wyglądał z takimi butami. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia gwiazd, które nie boja się takich połączeń.
Jeśli, więc lubicie wygodę, to koniecznie musicie sprawić sobie kilka par takich butów. Ja osobiście mam już chyba z 10. A, to dopiero początek mojej kolekcji. :)