O autorzeFoto: Kornelia Bułanow
Na co dzień pracuję w świecie Social Mediów. Nawiązuje relacje, nadzoruje fan page na Facebooku i śledzę nowe trendy w komunikacji Internetowej dla marek. Jednak, kiedy wracam do domu chce zaszyć się w świecie moich pasji i zainteresowań. Gotowanie należy stanowczo do jednej z nich. 

Uwielbiam zapach świeżo upieczonego ciasta, uśmiech na twarzach moich znajomych, kiedy próbują moich kulinarnych szaleństw. Bo przecież nic nie daje takiej radości w życiu jak wywołanie uśmiechu na twarzy innego człowieka. Mi udaje się to przez gotowanie.

Drugą moją wielka pasją jest literatura. Dobra książka to coś, co pozwala mi się oderwać od codziennego zgiełku i zaszyć w świecie innym niż ten, który mnie otacza. Sam też próbuję trochę pisać, jednak póki, co tylko do szuflady.

Cenię sobie ciekawych ludzi i póki, co takich udaje mi się spotykać na mojej drodze życia. Uwielbiam długie rozmowy na różne tematy. Najbardziej pociągają mnie dyskusje z ludźmi o odmiennych poglądach niż moje. Zawsze wtedy wynika ciekawa konwersacja, która potrafi zaskoczyć zarówno mnie jak i mojego rozmówcę. 

Jeśli masz jakieś pytania drogi czytelniku, lub chcesz po prostu porozmawiać zapraszam. Odpowiem na każdego maila, którego prześlesz na adres marcinos4@gazeta.pl
Serdecznie zapraszam na mojego bloga i mam nadzieję, że nie raz uda mi się Ciebie zaskoczyć :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz